Web Development Services

Social Media Marketing

Účinná sociálna stratégia vám môže pomôcť rozvíjať vaše podnikanie, udržiavať vašu spoločenskú prítomnosť a zapojiť sa do publika.

Sme full service SEO agentúra. Naši odborníci v oblasti sociálnych médií vám môžu pomôcť stanoviť vaše obchodné ciele, identifikovať cieľové publikum, vytvoriť zaujímavý a zdieľajúci obsah a konečne integrovať vaše sociálne médiá so všetkými ostatnými aspektmi vašej online prítomnosti.

Budeme prispôsobovať stratégie marketingu sociálnych médií špeciálne koncipované pre vašu značku a vaše publikum. Budete plne podporovať a spravovať sociálne programy, plánovanie obsahu (a generovanie), dosah bloggerov a distribúciu videa medzi ostatnými službami, ktoré majú za cieľ prilákať nových zákazníkov a zvýšiť vašu ziskovosť.

Naše služby sociálnych médií vám umožňujú pripojiť a zdieľať informácie vedúce k zvýšeniu povedomia o značke, produkte alebo službe. Výsledky reklamy v sociálnych médiách sa odrážajú v počte re-tweets, akcií, komentárov, rád a názorov. Sociálny Media Marketing podporuje obsah vytvorený používateľmi z najpopulárnejších spoločenských mediálnych platforiem, ako sú Facebook, Google+, Twitter, Pinterest a LinkedIn.

Monitoring značky

Môžeme vám pomôcť zlepšiť a sledovať povesť vášho podnikania a zistiť, ako ľudia vnímajú vašu značku.

Súťaže na sociálnych sieťach

Obsah Facebook, Twitter alebo Pinterest môže v krátkom čase zvýšiť vašu návštevnosť. Naši odborníci vám môžu pomôcť určiť najvhodnejší typ obsahu a platformy pre vašu značku.

Manažment sociálnych médií

Náš tím odborníkov v oblasti sociálnych médií môže spravovať vaše účty vo vašom mene a spolupracovať s vaším publikom.

Nastavenie a konfigurácia profilu

Profily sociálnych médií vytvárame a prispôsobujeme kvalitným obsahom a estetikou, ktorá rezonuje s vašou značkou a publikom.

Referencie

Všetky referencie

Povedzte nám o svojom projekte a začnite transformáciu

Náš tím vám môže pomôcť uvoľniť plný potenciál vášho marketingu sociálnych médií, SEO a online publicity!

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Dajte nám vedieť detaily vášho projektu, ktoré chcete skontrolovať a najlepší čas na kontaktovanie prostredníctvom telefónu (kedy ste k dispozícii).

Naše prípadové štúdie

Všetky projekty