Mobile Marketing Services

Mobilný marketing

Nové kanály a platformy sa objavujú denne a mobilný telefón má silné vedenie.

Počet užívateľov smartfónov neustále narastá a ďaleko prevyšuje počet používateľov počítačov. Z tohto dôvodu by sa nemala ignorovať možnosť osloviť divákov tohto kanála. Mobilný marketing prináša silnejšie používateľské skúsenosti, ktoré presahujú štandardnú bannerovú reklamu, ktorú možno ľahko prehliadnuť na mobilnej obrazovke, čo dáva väčšiu možnosť osloviť cieľové publikum kedykoľvek a kdekoľvek.

Mobilný marketing ponúka širokú škálu príležitostí na interakciu s používateľmi na osobnejšej úrovni. Dnes môžeme osloviť oveľa konkrétnejšie publikum nielen podľa veku, pohlavia a polohy, ale aj záujmov a údajov o prehliadaní mobilných telefónov, ako aj ďalších faktorov, ktoré umožňujú dosiahnuť konkrétny cieľový segment v rámci konkrétneho profilu publika.

Odborníci vo vývoji webových stránok, naše implementačné služby sú prispôsobené vašim individuálnym potrebám. Ako vedúci profesionálny tím v oblasti mobilného marketingu môžeme spravovať celú vašu mobilnú kampaň od stratégie, profily publika, dizajnu a vývoja kampane až po doručenie a nahlasovanie.

41%

Nárast angažovania užívateľov

21%

Nárast návštevnosti webu

+80k

Nárast počtu užívateľov

180k

Stiahnutí

Poskytujeme analýzu vašich mobilných marketingových stratégií na mieru šitú na mieru na uspokojenie obchodných potrieb. Nenechajte si ujsť veľkú obchodnú príležitosť - choďte do mobilu!

Mobilný dizajn

Zaručujeme skvelé prehliadanie pre všetkých používateľov so zameraním na mobilné a desktopové aplikácie.

Správne cielenie

Poznáme potenciál mobilného marketingu pre obchodný úspech, preto sú naše kampane pre mobilné zariadenia založené na presnom zacielení.

SMS kampane

Používame prístup cez viaceré kanály, ktorý integruje rôzne mobilné kanály vrátane mobilných marketingových kampaní SMS.

Prípadové štúdie

Všetky projekty

Povedzte nám o vašom projekte

Pomôžme vám, aby ste vaše podnikanie online a rástli s vášňou

Kontaktujte nás a poskytneme stratégiu mobilného marketingu, ktorá prinesie značné výnosy z investícií.

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Dajte nám vedieť detaily vášho projektu, ktoré chcete skontrolovať a najlepší čas na kontaktovanie prostredníctvom telefónu (kedy ste k dispozícii).