Pay Per Click Management

Pay Per Click (PPC) Manažment

PPC vám ponúka okamžitý prínos a poskytuje značke oveľa väčší dosah a expozíciu v dôsledku okamžitého zasiahnutia prvej stránky vo vyhľadávačoch.

Stratégia kampaní je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám našich klientov a ich podmienkam na trhu. Poskytujeme služby Pay Per Click podľa najnovších trendov, ktoré zahŕňajú: Platené reklamy vo Vyhľadávacej sieti, Video reklamy, Grafické reklamy, remarketing PPC a inzercia na Sociálnych sieťach.

Dodávame výsledky, ktoré pomáhajú našim klientom pri dosahovaní ich obchodných cieľov. Denne spravujeme účty našich klientov a monitorujeme cenové ponuky a rozpočty, aby sme zaistili maximalizáciu návratnosti investícií.

Naše vynikajúce výsledky sú výsledkom nášho komplexného a detailného prístupu, ktorý obsahuje podrobný nadhľad nad biznisom našich klientov a zanieteniu do Pay Per Click inzercie, ako aj prehľad možností, ktoré obsahujú prioritný zoznam odporúčaných aktivít.

Platená reklama vo vyhľadávaní

Získajte pozitívnu návratnosť investícií prostredníctvom našej PPC reklamy vo vyhľadávaní. Investujte peniaze múdro a používajte najviac cielenú a nákladovo efektívnu formu reklamy.

PPC Remarketing

Premenujte svojich cenných "potenciálnych zákazníkov" na "verných zákazníkov". Náš tím profesionálov vám pomôže opätovne zapojiť používateľov, ktorí prejavili záujem o vaše služby, vypracovaním stratégie, ktorá v tomto smere naplní vaše potreby.

Reklama na sociálnych sieťach

Potrebujete zvýšiť povedomie o vašej značke, produkte alebo službe? Vypracujeme stratégiu sociálnej inzercie, ktorá spĺňa KPI a vaše ciele.

Bannerová reklama

Ponúkame individuálne marketingové stratégie na zvýšenie viditeľnosti značiek, angažovanosti a konverzie. Úspešne sme spravovali kampane s priamym zapojením užívateľa a kampane zamerané na zvyšovanie povedomia o značke.

Video reklama

Sme odborníci v oblasti online reklamy. Náš tím je pripravený vám pomôcť získať konkurenčnú výhodu tým, že vytvoríte videoreklamy, ktoré zvýšia vašu prítomnosť značky.

Máme dostatok skúseností na vytvorenie ocenených kampaní v službách Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter a YouTube.

Prípadové štúdie

See all projects

420

PPC kampaní

213

Kampaní vo vyhľadávaní

17

Video kampaní

141

Display kampaní

98

Remarketing kampaní

315

Social media kampaní

Povedzte nám o svojom projekte

Pomôžme vám, aby ste vaše podnikanie na internete a rástli s vášňou

Kontaktujte nás dnes a získajte maximálnu návratnosť vašich investícií.

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Dajte nám vedieť detaily vášho projektu, ktoré chcete skontrolovať a najlepší čas na kontaktovanie prostredníctvom telefónu (kedy ste k dispozícii).