Web Development Services

Služby pre vývoj webových aplikácií

Máme skúsenosti vo všetkých aspektoch vývoja webových stránok, ktoré pomáhajú našim klientom dosiahnuť ich plný potenciál. Dajte svoju firmu online, získajte viac tržieb a zistite viac potenciálnych zákazníkov.

Zaoberáme sa komplexným prístupom k vývoju webových stránok, počnúc kódovaním a prierezom k dizajnu a obsahu webových stránok. Sme hrdí na to, že spolupracujeme so skúsenými odborníkmi. Naším cieľom je vyvíjať vaše webové stránky nielen na vyššiu pozíciu vo vyhľadávačoch, ale naozaj poskytnúť najlepšie možné skúsenosti vašim používateľom.

Ponúkame širokú škálu služieb, ktoré zahŕňajú webové stránky elektronického obchodovania, webové stránky s plným obsahom tuku, platformy, portály, extranety, intranety, softvérové riešenia na mieru, natívne a hybridné aplikácie pre mobilné zariadenia a tablety, vytváranie gadgetov a vytváranie, aplikácie Facebook, , Alebo jednoducho stránky, ktoré fungujú ako online portfólio na zobrazenie vašich služieb. Môžeme vám pomôcť so všetkými vašimi potrebami.

E-commerce riešenia

Naša spoločnosť má úspešné riešenia na vývoj softvéru pre elektronický obchod a nákupný košík pre online firmy.

CMS, WordPress, Drupal

Vyvíjame systémy správy obsahu (CMS), ktoré vám umožnia účinne spravovať obsah stránky.

Intranety/Extranety

Náš tím vyvíja vlastné riešenia pre vývoj intranetov a extranetov, integráciu aplikácií Sharepoint a správu znalostí.

Facebook aplikácie

Sme popredná spoločnosť pre vývoj aplikácií, ktorá ponúka služby pre vývoj webových, mobilných a Facebookových aplikácií.

Riešenia email marketingu

Vytvárame e-mailový marketingový softvér najvyššej triedy na vytváranie, odosielanie a sledovanie e-mailových kampaní, ktoré prinesú výsledky.

PHP a JS vývoj

Poskytujeme služby vývoja softvéru v: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery a ďalších moderných technológiách.

Naše projekty

Všetky projekty
Effective Web Development Solutions

Rozvoj webových aplikácií medzi rôznymi platformami a reagujúcimi používateľmi

Poskytujeme dôkladné testovanie pre všetky hlavné typy zariadení, ako aj pre prehliadače a operačné systémy, predtým, než začneme vaše nové webové stránky a odhlásenie projektu. Testovanie sa vykonáva ako používateľ, ako aj administrátor, aby sa zabezpečilo, že vaše stránky budú moderné a reagujú.

Zabezpečené testovacie prostredie pre váš webový projekt

Používame komplexné nástroje na zhromažďovanie obsahu, ktoré umožňujú vizualizovať obsah z hľadiska architektúry webových stránok, na ktoré vykonáme zmeny vo vašom tíme predtým, než sa začne zobrazovať. Tiež máte prístup k zabezpečenému prostredí na staging alebo testovanie vášho webu, ktoré je hosťované na našich serveroch počas procesu vašej tvorby.

Effective Web Development Solutions

Povedzte nám o vašom projekte

Pomôžme vám, aby ste vaše podnikanie online a rástli s vášňou

Využite plnú moc rámcov s otvoreným zdrojovým kódom, kontaktujte nás a získajte webové stránky na mieru, ktoré vyhovujú vašim potrebám a požiadavkám.

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Dajte nám vedieť detaily vášho projektu, ktoré chcete skontrolovať a najlepší čas na kontaktovanie prostredníctvom telefónu (kedy ste k dispozícii).