Email Marketing

Vytvárame prispôsobené marketingové kampane pre každý segment vášho publika s cieľom pomôcť inzerovať produkty a služby v úsilí efektívne a účinne zapojiť nových zákazníkov.

E-mailový marketing poskytuje efektívne prepojenie s cieľovým publikom a prináša najlepšiu návratnosť investícií. Oslovte svojich súčasných a potenciálnych zákazníkov a informujte ich o novinkách a akciách o svojich produktoch a službách.

Obchodníci súhlasia s tým, že e-mail je kľúčom k podnikaniu, najmä v oblasti návratnosti investícií a rozvoju dlhodobých ziskových vzťahov. Individuálna, segmentovaná a cielená marketingová kampaň s e-mailom je dôležitá pre zvyšovanie povedomia o značke a získavaniu konverzií.

Naši odborníci používajú nástroje, stratégiu, implementáciu a sledovanie výsledkov s cieľom dosiahnuť čo najlepšiu možnú angažovanosť značky.
Môžeme sa postarať o vašu kompletnú stratégiu e-mailového marketingu od návrhu šablóny až po sledovanie a reporting.

null

Najlepšia Email Marketingová Stratégia

Náš tím vyvinie najlepšiu stratégiu na prilákanie definovaných cieľových skupín a na stanovenie ich informačných potrieb.
null

Email Marketingové Kampane

Náš tím je pripravený navrhnúť, zostaviť a dodať e-mailovú šablónu pre komunikáciu s vašim publikom a spravovať vašu e-mailovú marketingovú kampaň, ktorá povedie k dramatickým zmenám v predaji a ziskovosti.
null

Dizajn Email Šablóny

Naše inovatívne návrhy a riešenia sú v súlade s požiadavkami a zlepšujú dosahovanie e-mailov. Naši profesionálni dizajnéri prinášajú vašu správu do života a zvyšujú interakciu cieľovej skupiny so svojou značkou.
null

Meranie & Reporting

Získajte podrobné správy o kľúčových aspektoch vašej kampane, ako napríklad o tom, kto klikol na váš e-mail a dostal sa na vašu stránku a následne skonvertoval.

Prípadové štúdie

Povedzte nám o vašom projekte

Pomôžme vám, aby vaše online podnikanie rástlo.

  Webová stránka

  Meno

  Email

  Telefón

  Spoločnosť

  Detaily

  Dajte nám vedieť detaily vášho projektu, ktoré chcete skontrolovať a najlepší čas na kontaktovanie prostredníctvom telefónu (kedy ste k dispozícii).