Marketingové konzultácie

Vyvinuli sme prístup k formovaniu digitálnych stratégií pre našich klientov, ktorých výsledkom je definovanie prioritných, nákladovo efektívnych riešení, ktoré prinášajú merateľnú návratnosť investícií (ROI).

Cieľom digitálneho poradenstva je definovať pevnú a digitálnu stratégiu, ktorá sa zameria na riadenie vašich kľúčových komerčných cieľov. Zvyšovanie vášho profilu, zvýšenie príjmov, zvýšenie efektívnosti, zníženie nákladov, školenie zamestnancov a lepšie komunikovanie so zákazníkmi sú len niektoré z obchodných priorít, ktoré sú životne dôležité pre úspech každej spoločnosti. Aby ste sa vyhli vynaloženiu ďalších peňazí na malý výnos, potrebujete komplexnú a efektívnu stratégiu.

Digitálne poradenstvo je neoceniteľnou voľbou pre tých, ktorí nehľadajú úplné externé riešenia pre svoje podnikanie. Môže pomôcť poskytnúť tímom vlastných tímov odbornú prípravu a rozvojovú pomoc, ako aj odstrániť niektoré povinnosti ad hoc.

Sme hrdí na naše hlboké vedomosti a skúsenosti v oblasti poskytovania dnešných vedúcich digitálnych a kreatívnych riešení. Poskytujeme našim klientom priemyselné, technické a kreatívne skúsenosti, ktoré neustále prinášajú vynikajúce výsledky, ktoré očakávajú.

Aby sme mohli dôkladne porozumieť vášmu produktu, službe, zákazníkom, potrebám spoločnosti a / alebo podnikateľským cieľom, naši digitálni konzultanti môžu ponúknuť skupinové rozhovory s vami a vašimi členmi tímu. Naši odborníci dokážu zhodnotiť vplyv a efektívnosť vašich digitálnych technológií a dokonca preskúmať, čo robia konkurenti. Náš tím potom môže identifikovať KPI na ďalšie meranie a hodnotenie vašej online stratégie úspechu. Tiež sa podieľajú na vytváraní a prioritizovaní riešení, ktoré poskytnú optimálny dopad a efektívnosť podľa vášho rozpočtu, časových obmedzení a vnútorných zdrojov.

Okrem našich vyššie uvedených služieb môžeme náš profesionálny tím vytvoriť aj pohľad do vašej spoločnosti profilovaním spotrebiteľov, sledovaním správania zákazníkov a sledovaním toho, ako spotrebitelia komunikujú s vašou značkou. Tento výskum nám umožňuje lepšie pochopiť, ktoré značkové dotykové body sú pre vašich zákazníkov významné a ako im môžeme pomôcť ovplyvniť ich počas „spotrebiteľskej cesty“.
Môžeme poskytovať každú z našich služieb individuálne alebo v spojení s inými službami v rámci digitálneho poradenstva.

Prípadové štúdie

Povedzte nám o vašom projekte

Pomôžme vám, aby vaše online podnikanie rástlo.

  Webová stránka

  Meno

  Email

  Telefón

  Spoločnosť

  Detaily

  Dajte nám vedieť detaily vášho projektu, ktoré chcete skontrolovať a najlepší čas na kontaktovanie prostredníctvom telefónu (kedy ste k dispozícii).