PPC reklama

PPC vám ponúka okamžitý prínos a poskytuje značke oveľa väčší dosah a expozíciu v dôsledku okamžitého zasiahnutia prvej stránky vo vyhľadávačoch.

Stratégia kampaní je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám našich klientov a ich podmienkam na trhu. Poskytujeme služby Pay Per Click podľa najnovších trendov, ktoré zahŕňajú: Platené reklamy vo Vyhľadávacej sieti, Video reklamy, Grafické reklamy, remarketing PPC a inzercia na Sociálnych sieťach.

Dodávame výsledky, ktoré pomáhajú našim klientom pri dosahovaní ich obchodných cieľov. Denne spravujeme účty našich klientov a monitorujeme cenové ponuky a rozpočty, aby sme zaistili maximalizáciu návratnosti investícií.

Naše vynikajúce výsledky sú výsledkom nášho komplexného a detailného prístupu, ktorý obsahuje podrobný nadhľad nad biznisom našich klientov a zanieteniu do Pay Per Click inzercie, ako aj prehľad možností, ktoré obsahujú prioritný zoznam odporúčaných aktivít.

null

Platená reklama vo vyhľadávaní

Získajte pozitívnu návratnosť investícií prostredníctvom našej PPC reklamy vo vyhľadávaní. Investujte peniaze múdro a používajte najviac cielenú a nákladovo efektívnu formu reklamy.
null

PPC Remarketing

Premenujte svojich cenných „potenciálnych zákazníkov“ na „verných zákazníkov“. Náš tím profesionálov vám pomôže opätovne zapojiť používateľov, ktorí prejavili záujem o vaše služby, vypracovaním stratégie, ktorá v tomto smere naplní vaše potreby.

null

Reklama na sociálnych sieťach

Potrebujete zvýšiť povedomie o vašej značke, produkte alebo službe? Vypracujeme stratégiu sociálnej inzercie, ktorá spĺňa KPI a vaše ciele.
null

Bannerová reklama

Ponúkame individuálne marketingové stratégie na zvýšenie viditeľnosti značiek, angažovanosti a konverzie. Úspešne sme spravovali kampane s priamym zapojením užívateľa a kampane zamerané na zvyšovanie povedomia o značke.

null

Video reklama

Sme odborníci v oblasti online reklamy. Náš tím je pripravený vám pomôcť získať konkurenčnú výhodu tým, že vytvoríte videoreklamy, ktoré zvýšia vašu prítomnosť značky.

Prípadové štúdie

Povedzte nám o vašom projekte

Pomôžme vám, aby vaše online podnikanie rástlo.

  Webová stránka

  Meno

  Email

  Telefón

  Spoločnosť

  Detaily

  Dajte nám vedieť detaily vášho projektu, ktoré chcete skontrolovať a najlepší čas na kontaktovanie prostredníctvom telefónu (kedy ste k dispozícii).